All

Blog

01.07.2023

W świecie makijażu permanentnego, jedną z najbardziej utalentowanych i cenionych ekspertek jest Milena. Jest ona nie tylko sędzią na prestiżowych internetowych mistrzostwach z makijażu permanentnego, ale także licencjonowanym trenerem w tej dziedzinie. Jej doświadczenie i wiedza z zakresu makijażu permanentnego oraz oprawy oka są niezwykle imponujące. Dodatkowo, jest studentką kosmetologii, co sprawia, że jej umiejętności stale się rozwijają, by sprostać najnowszym trendom i technikom.

read more
21.06.2023

Każdy krok w stronę spełnienia swoich marzeń i doskonalenia się jest niezwykle ważny. Niezależnie od wieku czy sytuacji życiowej, każdy z nas ma możliwość podjęcia wyzwania i osiągnięcia czegoś wyjątkowego. Przykładem niezłomnej determinacji i pasji jest Katarzyna Pyrek, która w niedawnych mistrzostwach online 2022 zajęła drugie miejsce w kategorii Pmu Usta Ekspert.

read more
20.06.2023

Dzisiaj pragnę podzielić się z Wami inspirującą historią Pauliny Sielskiej, magistra kosmetologii i utalentowanej artystki makijażu permanentnego. Jej pasja do tego zawodu, nieustanne doskonalenie i wiara we własne możliwości doprowadziły ją do zwycięstwa w mistrzostwach online z makijażu permanentnego. Poznajmy bliżej drogę, jaką przebyła Paulina, aby osiągnąć ten wyjątkowy sukces.

read more
19.06.2023

Dzisiaj chciałbym podzielić się z Wami niezwykłym sukcesem Kingi Balickiej, utalentowanej artystki makijażu permanentnego, która zdobyła pierwsze miejsce w prestiżowej kategorii Pmu Brwi dywizja Master podczas mistrzostw online z makijażu permanentnego w 2022 roku.

read more
16.06.2023


Mistrzostwa Online z Makijażu Permanentnego: Twoja Droga do Rozwoju i Sukcesu!

Jesteś specjalistką makijażu permanentnego i marzysz o podnoszeniu swoich umiejętności, zdobywaniu nagród i rozwoju swojej kariery? To właśnie dla Ciebie organizowane są mistrzostwa online z makijażu permanentnego!

read more
22.05.2023

W dzisiejszym artykule chciałabym pogratulować ogromnego sukcesu jednej z utalentowanych artystek makijażu permanentnego. Ta niezwykła technika zdobywa coraz większą popularność, a konkursy branżowe stają się areną do wykazania się umiejętnościami i kreatywnością. Dzisiaj mamy przyjemność zaprezentować i poznać zwyciężczynię jednego z takich prestiżowych konkursów.

read more
07.12.2022

Mistrzostwa online Mind&Beauty Pmu by Competeeon są największym wydarzeniem w Polsce, które odbywa się wirtualnie. W cyfrowym świecie spotykają się Artyści makijażu permanentnego, którzy mają możliwość rywalizacji oraz sprawdzenia swoich umiejętności.

read more
28.06.2022

Nieziemsko zdolna i ambitna młoda linergistka, miłośniczka makijażu permanentnego. Zdobywczyni I miejsca w II Edycji Mistrzostw Online w kategorii PMU Powieki. Ponadto zdobywczyni Tytułu PRO ARTIST, a od niedawna srebrna medalistka w kategorii Usta w Międzynarodowych Mistrzostwach PMU Gold...


read more
24.06.2022

Swoją przygodę z makijażem permanentnym rozpoczęła 2,5 roku temu, całkowicie oddając się swojej pasji. Jej miłością są brwi. Mowa o Natalii Rogosz, która w II Edycji Internetowych Mistrzostw Online w kategorii PMU Brwi - Dywizja Master zajęła 1 miejsce...

read more
01.02.2022

Klaudia Naturalna wzięła udział w II Edycji Internetowych Mistrzostw Online. Została, aż trzykrotną medalistką w kategorii PMU Brwi, PMU Usta oraz PMU Powieki - stając się jedną z największych Zwyciężczyń całych mistrzostw. Klaudia udowodniła, że nie należy obawiać się brać udziału w kilku, różniących się kategoriach..

read more